DYSTRYBUCJA
MIEDZYNARODOWA

Międzynarodowa obecność dla żyznych gleb na całym świecie

  • Dystrybucja międzynarodowa

DYSTRYBUCJA NA CZTERECH KONTYNENTACH

Obecność FCA Fertilisants na rynku międzynarodowym stale rośnie od momentu powstania firmy w 1990 roku. Oferowane rozwiązania w zakresie nawożenia są obecnie rozprowadzane na czterech kontynentach: Europa, Azja, Afryka i Ameryka Środkowa. Do dzielenia się swoją wiedzą fachową zapraszani są również w Stanach Zjednoczonych eksperci w dziedzinie eko-nawozów tej marki.

Międzynarodowe powstanie marki było możliwe głównie dzięki jej programom badawczym i rozwojowym. FCA Fertilisants jest bowiem innowacyjnym partnerem, który oferuje opatentowane rozwiązania. Na przestrzeni lat rozwinęła się jej specjalistyczna wiedza w zakresie eko-nawozów. Obecnie marka ta jest rozpoznawalna dzięki oferowaniu unikalnych rozwiązań, które mogą stanowić odpowiedź na różne problemy produkcyjne, niezależnie od rodzaju upraw.

OBECNOŚĆ NA RYNKU MIĘDZYNARODOWYM
PRZEZ CAŁY CZAS

Obecność nawozów FCA za granicą stale rośnie od 2007 roku.

Pierwsze zagraniczne dystrybucje miały miejsce w Europie Środkowo-Wschodniej, następnie w Afryce i Azji.

2007

Polska

2009

Słowacja / Czechy

2009

Rumunia

2010

Węgry

2011

Gwadelupa / Martynika

2014

Afryka Południowa

2014

Wietnam

2016

Botswana

2017

Wybrzeże Kości Słoniowej

2018

Burkina Faso

2019

Tajlandia

2019

Wyspa Reunion / Mauritius

2019

Niemcy

NADCHODZĄCA EKSPANSJA

Chcesz skorzystać z innowacyjnych rozwiązań tej marki, ale kraj, w którym się znajdujesz, nie jest wymieniony powyżej? FCA Fertilisants nadal rozwija swoją międzynarodową obecność. Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów!

Każda placówka za granicą wymaga autoryzacji marketingowej z kraju docelowego. Czas potrzebny na wdrożenie jest różny w zależności od kraju i może trwać kilka lat. Kilka autoryzacji jest obecnie w trakcie realizacji.

CONTACTEZ-NOUS